Renginiai

Smalsučių grupės vaikų darbeliai

Auksaspalviais medžių lapais pasidabino "Smalsučių" grupė dėže raudonskruosčių obuolių, bei rudeninių medžių piešinėliais.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 15. Įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas.  Jo metu rinkome mokinių savivaldos pirmininką. Ją tapo 8b klasės mokinė Agnė Grybauskaitė, o jos pavaduotoja 6a klasės mokinė Miglė Žilionytė.

Mūsų mokyklos direktorius dalyvavo LRT laidoje "Kultūringai su Nomeda" ir diskutavo tema "Švietimas ir pandemija: kokių pasekmių turėjo praėję mokslo metai ir ar situacija gerės?"

Šiandien mūsų  bičiuliai - Broniaus Jonušo muzikos mokyklos auklėtiniai ir jų pedagogai mokslo metų pradžios proga  padovanojo 1-4 klasių mokiniams muzikinę dovaną-  nuotaikingą  koncertą.Nuoširdžiai dėkojame už šaunią dovaną.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Linkime, kad sutinkant naujus mokslo metus stipriausias jausmas būtų pažinimo džiaugsmas.