Renginiai

Įdomus susitikimas su Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos 1d klasės mokiniais

Sausio 13 d. mokykloje svečiavosi Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai su mokytoja Stase Makštutiene. Mokytoja ir jos auklėtiniai pakvietė mūsų mokyklos pradinukus pažiūrėti vaidinimo ,,Dievo vaikelis”.

Mažieji aktoriai sužavėjo mūsų žiūrovus savo vaidyba, nuoširdumu, išraiškingumu. Spektakliuke buvo kalbama apie labai svarbius dalykus: mokėjimą susitaikyti, atleisti kitam, atsiprašyti. Visi supratome, kaip yra svarbu gražiai sutarti, nes juk visi esame dievo vaikeliai.

Tariame ačiū mokytojai S. Makštutienei ir jos auklėtiniams už prasmingą spektaklį. Ir dėkojame už nuoširdų bendradarbiavimą.

___________________________

Roma Simonavičienė Įrašo autorius:
Roma Simonavičienė
Ankstesni įrašai


8 klasių mokiniai dalyvavo Sausio 13-osios minėjime Vyriausybės rūmuose.

 

2023 m. sausio 11 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 6 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus Lietuvos  žmones paminėti prieš trisdešimt dvejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Informaciją rasite čia:

Kiekvienų moksleivių atostogų metu Naujininkų progimnazijos pedagogai tobulina savo profesines kompetencijas ir mokosi.

2023 m. sausio 5 d. progimnazijoje vyko progimnazijos metodinės tarybos organizuota metodinė diena ,,Įtraukusis ugdymas"