Renginiai

Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų savaitė

Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinė grupė kviečia Naujininkų progimnazijos moksleivius ir visą mokyklos bendruomenę dalyvauti metodinės savaitės renginiuose: vasario 8 dieną 13.15 val. mokyklos aktų salėje vyks renginys „Kai gimsta Tėvynė mumyse“ (dalyvauja 5-8 kl.).
Vasario 10 d. 12 val. Visų Šventųjų bažnyčioje vyks Vasario 16-osios minėjimas (dalyvauja 2-8 kl.).

Renginių organizatoriai

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


Vilniaus Naujininkų progimnazijoje minime Vilniaus 700 metų jubiliejų. 

Šia proga sukūrėme mažytę šventę ir savo mokyklos bendruomenei.

Sausio 13 d. mokykloje svečiavosi Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai su mokytoja Stase Makštutiene. Mokytoja ir jos auklėtiniai pakvietė mūsų mokyklos pradinukus pažiūrėti vaidinimo ,,Dievo vaikelis”.

8 klasių mokiniai dalyvavo Sausio 13-osios minėjime Vyriausybės rūmuose.

 

2023 m. sausio 11 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 6 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus Lietuvos  žmones paminėti prieš trisdešimt dvejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Informaciją rasite čia: