TŪM I programa: ,,Tyrinėjimo meno" mokytojų klubo baigiamoji sesija

Balandžio 3 dieną vyko ,,Tyrinėjimo meno" mokytojų klubo baigiamoji sesija ,,Laisvalaikio žirgai" žirgyne, kuri buvo ypatinga ir kupina įspūdžių. Saulėtą dieną grupė mokytojų susirinko į jaukų žirgyną, kur ne tik mėgavosi gamtos ramybe, bet ir turėjo progą reflektuoti apie pusmetį trukusią bendrystę, mokymąsi ir įgytą patirtį.
Sesijos metu dalyviai pasidalijo savo įžvalgomis, aptarė iššūkius bei sėkmes, su kuriomis susidūrė per mokymų ciklą. Tai buvo puiki proga sustoti, įvertinti nueitą kelią ir pasisemti naujų idėjų ateičiai. Be to, neformali aplinka leido visiems atsipalaiduoti ir dar labiau sustiprinti bendruomenės jausmą.
Žirgynas suteikė unikalią atmosferą – atvira erdvė, gyvūnų draugija ir pavasario dvelksmas leido dalyviams pajusti ryšį su gamta bei pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Kai kurie galbūt pirmą kartą susipažino su žirgų pasauliu, o kiti tiesiog mėgavosi akimirka.
Baigiamoji sesija tapo ne tik apibendrinimu, bet ir įkvėpimu ateities darbams. Visi išsiskirstė pakylėti, su naujomis idėjomis ir stipresniu bendrystės jausmu.
Programą „Tyrinėjimo menas: partnerystė giliam mokymuisi“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“ kartu su „Tūkstantmečio mokyklų“ programa. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos NextGenerationEU lėšomis. „Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
___________________________
padėkoti autoriui






Įrašo autorius:













