Renginiai

TŪM I programa: ,,Tyrinėjimo meno" mokytojų klubo baigiamoji sesija

Balandžio 3 dieną vyko ,,Tyrinėjimo meno" mokytojų klubo baigiamoji sesija ,,Laisvalaikio žirgai" žirgyne, kuri buvo ypatinga ir kupina įspūdžių. Saulėtą dieną grupė mokytojų susirinko į jaukų žirgyną, kur ne tik mėgavosi gamtos ramybe, bet ir turėjo progą reflektuoti apie pusmetį trukusią bendrystę, mokymąsi ir įgytą patirtį.

Sesijos metu dalyviai pasidalijo savo įžvalgomis, aptarė iššūkius bei sėkmes, su kuriomis susidūrė per mokymų ciklą. Tai buvo puiki proga sustoti, įvertinti nueitą kelią ir pasisemti naujų idėjų ateičiai. Be to, neformali aplinka leido visiems atsipalaiduoti ir dar labiau sustiprinti bendruomenės jausmą.

Žirgynas suteikė unikalią atmosferą – atvira erdvė, gyvūnų draugija ir pavasario dvelksmas leido dalyviams pajusti ryšį su gamta bei pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Kai kurie galbūt pirmą kartą susipažino su žirgų pasauliu, o kiti tiesiog mėgavosi akimirka.

Baigiamoji sesija tapo ne tik apibendrinimu, bet ir įkvėpimu ateities darbams. Visi išsiskirstė pakylėti, su naujomis idėjomis ir stipresniu bendrystės jausmu.

Programą „Tyrinėjimo menas: partnerystė giliam mokymuisi“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“ kartu su „Tūkstantmečio mokyklų“ programa. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos NextGenerationEU lėšomis. „Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU  lėšomis.

___________________________

Urtė Sabaliauskienė Įrašo autorius:
Urtė Sabaliauskienė
Pradinių klasių mokytoja




Ankstesni įrašai


2025 metų kovo 31 – balandžio 3 dienomis Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktorius Gediminas Urbonas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Sabonienė, bei Vilniaus TŪM (Tūkstantmečio ugdymo mokyklų) tinklo mokyklų vadovų grupė dalyvavo stažuotėje Estijoje, kur gilinosi į duomenimis grįstos vadybos metodus ir susipažino su Estijos ugdymo įstaigų vadovų patirtimi.

Balandžio 2-oji - Pasaulinė autizmo supratimo diena.

Kovo 27d. 3b klasė lankėsi Lietuvos nacionaliniame muziejuje. 

Įgyvendinant TŪM I programą 2025 m. kovo mėnesį Vilniaus Naujininkų progimnazijoje įvyko 2c, 3a ir 6b klasių  mokinių susitikimai su kūrėjomis Kotryna Zyle, Greta Alice, Aušra Kiudulaite ir Jurga Vile. Kūrybinės dirbtuvės mokiniams buvo organizuojamos pagal  ,,Skaitymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimų skatinimas” programą. 

Kovo 18 – 21 dienomis Naujininkų progimnazijos pavaduotojas ugdymui Aurimas Vėta ir pradinių klasių mokytoja Ilona Sujatienė kartu su dar devynių TŪM mokyklų atstovais stažavosi Nyderlanduose, kuriuose aplankė kultūrinio ugdymo profilį atitinkančias mokyklas.