2025 m. birželio 18 d. Vilniuje įvyko baigiamasis „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) programos I etapo gerųjų patirčių seminaras, kuriame kartu su kitų devynių sostinės TŪM mokyklų atstovais dalyvavo Vilniaus Naujininkų progimnazijos komanda- direktoriaus pavaduotojai Žydrūnė Motiejūnienė, Violeta Sabonienė, Aurimas Vėta ir STEAM veiklų progimnazijoje inovatorė Jelena Markevičienė.














