Naujienos

2025 m. birželio 18 d. Vilniuje įvyko baigiamasis „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) programos I etapo gerųjų patirčių seminaras, kuriame kartu su  kitų devynių sostinės TŪM mokyklų atstovais dalyvavo Vilniaus Naujininkų progimnazijos komanda- direktoriaus pavaduotojai Žydrūnė Motiejūnienė, Violeta Sabonienė, Aurimas Vėta ir STEAM veiklų progimnazijoje inovatorė Jelena Markevičienė.

Informaciją apie SOCIALINĘ PARAMĄ MOKINIAMS 20252026 MOKSLO METAIS rasite čia:

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, papildomai kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2025 m. rugsėjo 1 d., sąrašus