Mokytojams

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus įsakymas „Dėl Vilniaus Naujininkų mokyklos 2019-2020 ir 2020-2021 m.m. padinio ir pagrindinio ugdymo programų ugdymo plano tvirtinimo“ pakeitimo.
Vilniaus Naijininkų progimnazijos direktoriaus įsakymas „Dėl Vilniaus Naujininkų mokyklos 2019-2020 ir 2020-2021 m.m. padinio ir pagrindinio ugdymo programų ugdymo plano tvirtinimo“ pakeitimo.
Trumpą informacija apie švietimo įstaigų darbą nuo gruodžio 16 d.
Švietimo, mokslo ir sporto ministrės dr. Jurgitos Šiugždinienės laiškas švietimo bendruomenei
Vilniaus universiteto mokslininkų rekomendacijos mokykloms ir mokiniams
Tėvų/globėjų ir kitų asmenų apsilankymų Vilniaus Naujininkų progimnazijoje aprašas
Nuotolinio mokymo(si) / Ugdymo(si) vadovas
Rugsėjo 1-osios skelbimas
Mokinių srautų paskirstymas
Klasių vadovų kabinetų paskirstymas
Mokyklos veiklos planas 2020-2021 m.m.
Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos mokytojams
Skaitmeninės priemonės nuotoliniam mokymui. Atnaujinta informacija
Ugdymas nuotoliniu būdu. PPT rekomendacijos.
Vilniaus Naujininkų mokyklos nuotolinio mokymo planas
Prašymo forma
MOKYTOJŲ BUDĖJIMO TVARKARAŠTIS 2020-2021 m.m. I PUSMETIS
Vilniaus Naujininkų progimnazijos himnas
Socialinės pilietinės veiklos apskaitos lapas
Prašymas dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo seminare/ konferencijoje/ kursuose/ renginyje
Pranešimas apie patyčias
Paaiškinimas dėl nepateisintų pamokų
MT veiklos planas 2020 - 2021 m.m.
KV planas 2020-2021 m.m.
Išvykų forma
Konsultacinių valandų paskirstymas

Interneto portalas, kuriame tėvai, mokytojai ir mokiniai gali rasti idėjų, kaip mokymosi sutrikimų turintys vaikai geriau išmoksta: skaitmenines mokymo priemones, inovatyvias strategijas, knygas ir straipsnius apie skaitymo, rašymo, matematikos, neverbalinius, dėmesio ir aktyvumo sutrikimus.

Atnaujinta: 2020-10-17