Nacionalinis diktantas ir šiemet skatina dalyvius atskleisti savo prieraišumą lietuvių kalbai.

Kovo 4 -7 dienomis progimnazijoje vyko kalbų savaitės „Surask kitą šalį savo mieste renginiai. Visi lietuvių, anglų, rusų bei vokiečių kalbų mokytojai kartu su savo mokiniais vykdė įvairias veiklas mokykloje ir už jos ribų.

Kovo 7 dienos popietę mūsų progimnazijoje svečiavosi dramos teatro aktorė, skaitovė – Virginija Kochanskytė. 5-8 klasių moksleiviai klausėsi jos atliekamos literatūrinės kompozicijos „Vincas Kudirka – poetas, kompozitorius, svajotojas“.
Kovo 1 d. progimnazijoje įvyko 8 klasių anglų kalbos mokyklinė olimpiada, kurioje dalyvavo 10 mokinių.

„O gal Tėvynę reikia visą laiką

Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?

<...>Taip, kurti visą laiką.

Visą laiką!“

Just. Marcinkevičius „Mindaugas“

Lietuvos Valstybės atkūrimas, tai proga švęsti, džiaugtis svarbiomis, brangiomis, mums suteiktomis vertybėmis – nepriklausomybe ir laisve. Ypatingais renginiais šią svarbią dieną paminėjome ir mes, Naujininkų progimnazijos bendruomenė.