Integruota dailės pamoka "Trys Karaliai"

Baigiasi sausio mėnuo. Su 7m klasės mokiniais žiūrime nuotraukas ir kalbamės. Visi su džiaugsmu prisimena  atvirą integruotą dailės pamoką ,,Trys Karaliai“. Ji vyko kitoje erdvėje - 3b klasėje. Visiems buvo naujiena.

Septintokai mažiesiems draugams pasakojo apie 3 Karalių tradicijas Lietuvoje, dailės mokytoja Rima papasakojo apie  3 Karalių eiseną kaimuose. Ji pati dalyvavo folkloro ekspedicijoje ,rinko tautosaką. Mokytoja Vilija papasaakojo apie 3 Karalių svarbą krikščionims, jų tikėjimus, papročius, burtus. .

Tada visi mokiniai grupelėse piešė ir gamino karalių karūnas, rengė Kasparą, Merkelį ir Baltazarą ir darė foto sesiją.

Pamoka įsiminė. Joje sužinojome daug naujo, supratome, kad mažiukai nori dirbti kartu su mumis, mūsų klauso, gerbia. Na , o mums smagu buvo jiems padėti, patarti, ieškoti bendrų sprendimų, fotografuoti.Pamoka pralėkė žaibišku greičiu. Mums patiko.

2018 01 19 mokykloje vyko Karjeros diena.  Sulaukėme svečių iš įvairių profesinių mokyklų.

2018 – 01 – 16 d. Naujininkų mokykloje vyko dailės olimpiados ,,Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“ I – asis turas. Dalyvavo 12 mokinių.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius kviečia susitikti ir aptarti Naujininkų seniūnijos gyventojams rūpimus klausimus.

Penktadienį, sausio 12-ąją, Lietuvos žmonės  27 kartą dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  Aštuntą valandą ryto valstybinėse institucijose, mokyklose prie langų sumirgėjo žvakučių liepsnelės. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo ir Naujininkų mokyklos bendruomenė.

Buvęs mūsų mokyklos mokinys Robertas Mikša įsteigė kalėdines premijas gerai ir labai gerai besimokantiems mokiniams,