Renginiai

Pirmoji šio sezono jaunųjų metraštininkų išvyka

Vieną šiltą rugsėjo pirmadienį Vilniaus Naujininkų mokyklos mokiniai, kartu su istorijos mokytoja, keliavo į Gedimino pilies kalną. Pakeliui stabtelėjome Lukiškių aikštėje ir susipažinome su Inovacijos savaitei skirta paroda. Buvo įdomu kaip su 3D spausdintuvu spausdinami mums raktų pakabukai.

O štai ir kelionės tikslas - Gedimino pilies kalnas. Užkopę  pamatėme Vilnių iš aukštai. Turėjome lokalizuoti ir pristatyti po vieną pastatą matomą nuo Gedimino kalno. Lipdami žemyn sustojome ir stebėjome kaip vyksta archeologiniai kasinėjimai. Aplankėme ir karaliaus Mindaugo paminklą. Grįžę į Naujininkus buvome pilni gerų emocijų. Buvo smagu!               

 

6a klasės mokinė Rusnė Šamšonaitė

 
Ankstesni įrašai


Mieli Tėveliai,
Kviečiame Jus į Visuotinį mokyklos tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2018 m. rugsėjo mėn. 27 d., 19.00 – 19.30 val. Vilniaus Naujininkų mokykloje, aktų salėje (II aukšte).

2018-09-20 Naujininkų mokyklos 8-tos, 9-tos ir 10-tos kl. moksleiviai dalyvavo didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje Baltijos šalyse  #Switch! 2018.

Mieli bendruomenės nariai, kaimynai, svečiai!

Kviečiame Jus į tradicinės, jau 18 metų vykstančios Naujininkų bendruomenės šventės renginius š.m. rugsėjo 27 d., ketvirtadienį

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus į mokslo metų baigimo šventę, kuri vyks birželio 15 d., 12.00 val. aktų salėje.

2018 birželio 11 dieną vyks aktyvaus judėjimo diena.