Pozityvios tėvystės paskaitų – diskusijų ciklas tėveliams: „Tėvai vaikams –vaikai tėvams“

Paskaitų - diskusijų metu kartu su tėveliais kalbamės apie vaikų visapusiškos asmenybės ugdymą, siekiant padėti pažinti bei suprasti savo vaikus, ieškosime probleminių vaikų ugdymo situacijų sprendimo. Tai tėvų ir kitų ugdytojų (pedagogų, įtėvių ir globėjų, senelių, auklių ir kt.) mokymo programa, kurios metu geriau pažinsite save ir savo vaikus bei rasite atsakymus į problemines vaikų ugdymo situacijas. Nuo tinkamo auklėjimo priklauso vaikų harmoningo ugdymosi sąlygos ir branda.

Paskaitos – diskusijos Studentų g. 39-403 (VDU Sporto ir gamtos moklų fakulteto patalpose), paskaitos vyks trečiadieniais 18.00 – 20.00  valandos.

1. Rugsėjo 25 d. Vaikų raida imliaisiais raidos periodais
  2. Spalio 2 d. Pozityvus ugdymas
  3. Spalio 9 d. Vaiko elgesio ribų nustatymas
  4. Spalio 16 d. Tėvų ugdymo nuoseklumas, reti ir protingi reikalavimai vaikui
  5. Spalio 23 d. Jausmų atpažinimas ir gebėjimas juos valdyti
  6. Spalio 30 d. Kaip tėvams susidoroti su savo jausmais?
  7. Lapkričio 6 d. Tėvų ir vaikų bendradarbiavimas. Kaip vaikų konkurenciją paversti bendradarbiavimu?
  8. Lapkričio 13 d. Bausmės ir alternatyvos bausmėms
  9. Lapkričio 20 d. Problemos, konfliktai ir jų sprendimo būdai
  10. Lapkričio 27 d. Vaikų savarankiškumo skatinimas
  11. Gruodžio 4 d. Vaidmenys, kuriuos primetame savo vaikams
  12. Gruodžio 11 d. Pagyrimai ir vengimas skirti nepelnyto dėmesio
  13. Gruodžio 19 d. Kalbėkime su vaikais, bet ne jiems
  14. Gruodžio 20 d. Naujų vaiko auklėjimo principų įtvirtinimas

Paskaitų-diskusijų ciklo kaina 220,00 EUR.

Pozityvios tėvystės labotarorijos nariams 180,00 EUR.

Daugiau informacijos:

www.ugdykim.lt

www.tėvyste.lt

Lauksime Jūsų aktyvaus įsitraukimo ir susidomėjimo vaikų ugdymo klausimais bei noro ieškoti tinkamiausio problemų sprendimo būdo.

Su meile, lektorė dr. Sigita Burvytė

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

3a klasės mokiniai pasaulio pažinimo pamokos temą "Kas rieda bėgiais?" nagrinėjo Lietuvos Geležinkelių muziejuje.

Rugsėjo 13 dieną Vilniaus Naujininkų Seniūnų tarybos pirmininkė ir jos pavaduotojos dalyvavo Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forume 2019, kuris vyko  Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

Vilniaus Naujininkų mokykloje mokiniai 2019-2020 m.m. gali rinktis šiuos būrelius:

Išlydėjęs vasarą rugsėjis
Beldžiasi į dar šiltas duris,
Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,
O Tu, vaike, būki mokinys! “

Rugsėjo 2 d. Naujininkų mokyklos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę.

Ar teko susidurti su problema, kuomet prasidėjus mokslo metams reikia sukti galvą kaip kryptingai ir naudingai užimti savo vaikus?

Didžiausia Lietuvoje, būrelių ir užimtumo mugė "Z vaikai" pasiruošusi pasiūlyti daugiausiai veiklų, skirtų mokslo metams: gausybė įvairiausių būrelių, sporto ir meno mokyklos, „protingos“ knygos, lavinamieji žaidimai ir gausybė veiklų lauks Jūsų rugsėjo 7-8 dienomis, PLC „Panorama“ 1 ir 2 aukštuose.