Kasmetinis Kalėdinio karpinio ,mokyklos langams puošti ,konkursas ,,Žiemos balti sparnai".

Mokyklos bendruomenės dėmesiui

Skelbiamas kasmetinis Kalėdinio karpinio ,mokyklos langams puošti ,konkursas ,,Žiemos balti sparnai".

1etapas. Nuo 2019-11-12d. iki 2019-11-19d. laukiame Jūsų eskizų dailės kabinete Nr.19.
               Eskizai turi būti tvarkingi, įdomūs, ne iš interneto, su autoriaus vardu ir pavarde.
2etapas. 2019-11-19d. komisija vertina darbus ir išrenka tinkamiausią.
3etapas. 2019-11-20d. išrinkto eskizo didinimas.
4etapas. Nuo 2019-11-21d. iki 2019-11-26d. mokiniai karpo karpinį.
5etapas. Nuo 2019-11-21 klasės su klasės auklėtojais puošia mokyklos langus jiems nurodytose vietose.

Laukiame įdomių ir gražių darbelių. Sėkmės.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Mes 1a, 1b, 1c klasės 2019 m. lapkričio 12 d. vykome į "Dalgeldų sodybą", edukacinį užsiėmimą "Lino kelias".

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Audra Avižiūtė ir Marijus Štilinis,  dalyvaujantys ,,Misija Sibiras 2019“ (Kazachstanas) veikloje.

Lapkričio 7-ą dieną GMP nariai - Giedrė Simaitytė, Rusnė Šamšonaitė ir Jonas Morkūnas, kartu su auklėtoja ir GMP koordinatore Nijole Misiukoniene ėjo pas pradinių klasių moksleivius ir rodė skaidres bei filmukus apie gamtosaugą. Aktyviausiems klausytojams, kaip prizą dovanojo daugkartinius maišelius.
Taip pat, Lapkričio 6-ą dieną, per 7a klasės tėvų-vaikų susirinkimą skatino tėvus saugoti gamtą.

Mokinių atostogų netu  spalio 29 d. mokytojos N.Nisiukonienė ir S.Bakaitienė dalyvavo respublikinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje,,Novatoriški sprendimai ir aplinkosauginio švietimo galimybės profesiniame ir bendrajame ugdyme”,o spalio 30 d. dalis moyklos bendruomenės lankėsi Kairėnų botanikos sode ir gilino gamtosaugines žinias edukaciniuose užsiėmimuose ,,Žaliasis namas” ir,,Mokomės pažinti augalus.

Spalio 21 – 22 d. Naujininkų mokyklos 6a, 6b ir 7a klasės mokiniai kartu su auklėtojomis : Stase Bakaitiene, Inga Juškiene ir Nijole Misiukoniene tvarkė Rasų kapines.