Kvietimas lankyti nemokamą anglų k. būrelį

Esame 27 metų patirtį turinti kalbų akademija „American English School“ ir 2020/21 mokslo metais Vilniaus Naujininkų mokykloje norėtume vykdyti neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) šnekamosios anglų kalbos būrelį.

Jei norėtumėte dalyvauti programoje, būrelis prasidėtų nuo spalio mėnesio.

Mes vykdome dvi šnekamosios anglų kalbos programas:

Skirtą 7-9 m. mokiniams - „Bendrauk drąsiai“, ir 10-14 m. mokiniams - „Viešojo kalbėjimo pagrindai“.

Šis būrelis bus nemokamas, panaudojant neformalaus vaikų švietimo krepšelį.

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte užsiregistruoti, prašome kreiptis el. paštu greta.g@ames.ltnurodant, kurią mokyklą vaikas lanko, kelintoje klasėje, kiek vaikui metų, bei kurią programą iš dviejų lankys.

Pagarbiai,

Greta Grigaliūnaitė

American English School

Projektų koordinatorė
Naugarduko g. 4/12, Vilnius 01309, Lietuva
Mob. +37065042480

www.ames.lt

Skelbiame papildomai 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus.

Kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d. 2020-06-08

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 10-11 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

III etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 17-18 d.

Gegužės 31 diena-Pasaulinė diena be tabako.Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo minint šią dieną. Jie kūrė plakatus prieš rūkymą ir jo žalą.

Mokslo metų pabaigoje ruošiantis baigiamiesiems atsiskaitymams, taip pat rengiantis egzaminams, daugeliui vaikų ir paauglių įtampą kelia nerimas dėl rezultatų ar suaugusiųjų spaudimas. Užvaldžius stipriems jausmams (pykčiui, baimei ir kt.), dažniausiai pasielgiama impulsyviai. Nerimą gali kelti ir tai, kad ne visuomet pavyksta sukoncentruoti dėmesį į mokslus.

Skelbiame preliminarius 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus.

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 5-7 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

II etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 10-11 d.

Sveiki įžengę į vasarą!

Vieni sužinos, kiti prisimins, kad birželis kupinas įvykių ir pasiūlymų šeimoms, stovyklaujantiems bei stovyklas rengiantiems!

1. Birželio 18 d. 16:00-18:00 vyks “VASAROS STOVYKLŲ PIKNIKAS”. Tai įspūdinga stovyklų mugė, prie kurios visi stovyklų rengėjai gali prisijungti ir apie save garsiai pranešti gausybei lankytojų, o stovyklaujantys – šauniai praleisti laiką.