6a kl. mokinės Valerijos Leon Garcia parodėlė

Šiandien mūsų mokykloje šventė. Personalinės piešinių parodos atidarymas.

Prieš 2 metus į Naujininkų progimnaziją iš tolimosios Kolumbijos atvyko tamsiaplaukė mergaitė – Valeria Leon Garcia. Gabi, draugiška, daug kuo besidominti mokinė. Nedrąsiai atėjo į dailės būrelį. Susikalbėti buvo sunku. Bet šiandien, susirinkusiam būriui mokinių ir mokytojų, Valerija savo parodą pristatė lietuviškai. Ji pati taip norėjo.

Mokiniai domėjosi jos darbais, klausė, gyrė, bendravo. Sveikinimo žodį tarė mokyklos Pavaduotoja Žydrūnė Motiejūnienė .Šventėje dalyvavo ir Valerijos Mama.

Smagu, kad turime šalia tokią įdomią, kūrybišką , iniciatyvią mergaitę.

Sėkmės tau, Valerija, kuriant, mokantis kalbų,ieškant draugų. Lauksime kitos parodos.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Neseniai Vilniaus mieste vyko dailės olimpiados "Eni beni diki daki-aš einu ieškoti“ II-asis turas.

Ruošiantis švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, 2023 m. kovo 6-10 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje vyko Kalbų metodinė savaitė ,,Žmogus iš Lietuvos“. Šiais metais 5-8 klasių mokiniai kalbų mokytojų buvo kviečiami pasinerti į tolimą baltišką praeitį.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

maloniai kviečiame Jus į
Vilniaus Naujininkų progimnazijos
Kalbų savaitės baigiamąjį renginį
„Žmogus iš Lietuvos“

Šiandien į VRSCB Nemėžio struktūrinį padalinį atvažiavo ukrainiečiai iš Vilniaus Naujininkų progimnazijos. Kadangi bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, pirmiausia susipažino su biblioteka, taisyklėmis, pažiūrėjo filmuką.

Vasario 10 d. progimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje.