Vilniaus miesto matematikos olimpiada

Didžiuojamės 6a klasės  mokinio Emilijaus Brazio matematikos pasiekimais. Sveikiname laimėjus III vietą Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje.

Alma Šlaitaitė Kaikarienė Įrašo autorius:
Alma Šlaitaitė Kaikarienė
Matematikos mokytoja

2023 m. balandžio 27 dieną 4c klasės mokinių komanda, sudaryta iš Akvilės Ilkevičiūtės, Gerdos Zasčižinskaitės, Jono Giedraičio ir Igno Vetrovo, dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 4-ų klasių  skirtingų gebėjimų mokinių nuotolinėje kalbinėje viktorinoje "ŽAIDŽIU ŽODŽIU".

Gegužės 4 d. Naujininkų progimnazijoje pamokos ir edukaciniai užsiėmimai vyko ne mokykloje, o daugybėje skirtingų erdvių.

Dalis 5, 8 klasių mokinių  dalyvavo  ekologinių projektų  respublikiniame  konkurse „Šiukšlė – nešiukšlė.”

Renginio tikslas – ugdyti mokinių kūrybinį mąstymą, ekologišką gyvenimo būdą, skatinti domėjimąsi STEAM mokslais.

Į tūkstantmečio mokyklomis tituluotas ugdymo įstaigas keliauja pirmieji pinigai: paviešintas atrinktųjų sąrašas ir kiek lėšų joms teks - LRT