7-8 klasių mokinių edukacinė išvyka į Žuvinto, Metelio ir Dusios ežerų apylinkes

Rugsėjo mėnesio gale 7-8 kl. mokiniai vyko į edukacinę išvyką. Jie lankėsi Žuvinto, Metelio ir Dusios ežerų apylinkėse. Susipažino su Žuvinto ežero ypatumais, užkopė į Metelio apžvalgos bokštą, pėsčiomis ir dviračiais lankėsi Dusio valdose. Mokiniai daug sužinojo iš puikiai dirbusio gido apie šias vietoves, kurie nemokėjo, parodė, kaip  įkurti laužą.
Mokiniams edukacija labai patiko.
GMP koordinatorė S.Bakaitienė

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet taip mokykloje buvo organizuota dieninėje vaikų vasaros stovykloje „Saulės zuikutis“ . Stovykla truko dvi savaites, jų metu vaikams buvo sudarytos sąlygos tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius.

Dailės būrelio ,,Menų sodai“ darbai užbaigti. Visi  paniro į vasaros teikiamus malonumus.