Tarptautinė šeimos diena

Gerbiami tėveliai,

2024 m. gegužės 15 d. Vilniaus Naujininkų progimnazija, švęsdama Tarptautinę šeimos dieną, kviečia tėvelius drauge su vaikais vesti pamokas ar pabūti mokinio asistentais.

Norinčius vesti pamoką kviečiame registruotis pas trečiadienį dėstančius mokytojus asmeniškai (žinute per el. dienyną) iki gegužės 10 d. (penktadienio) ir sulaukti patvirtinančios žinutės.

Norinčius pabūti mokinio asistentais kviečiame registruotis pas trečiadienį dėstančius mokytojus asmeniškai (žinute per el. dienyną) iki gegužės 10 d. (penktadienio) ir sulaukti patvirtinančios žinutės. Dalyvauti vienoje pamokoje gali 5 tėveliai.

Mokinių pamokų tvarkaraščius galite pasitikrinti el. dienyne arba progimnazijos svetainėje https://www.naujininkumokykla.lt/ugdymas/tvarkarasciai.

Mokykimės ir praleiskime laiką kartu!

Progimnazijos bendruomenė

Balandžio mėnesio pabaigoje 15 mokinių iš 7a klasės dalyvavo konkurse-egzamine "Atliekų kultūra"

Matematikos, gamtos mokslų ir  technologijų metodinės grupės savaitę "Žali namai“ pradėjo 5-8 klasių sveikinimu Motinai Žemei

Visą savaitę mokykloje vyko akcija „Tylioji pertrauka” (skirta Triukšmo suvokimo dienos minėjimui), kuri parodė, kad pertraukų metu visiems reikia būti tylesniems!

Balandžio 24 d. 1-8 kl. mokytojai įdomiai ir kūrybiškai  pamokas vaikams organizavo ne mokyklos erdvėse.

Balandžio 18 d. 6b ir 7a kl. mokiniai O. Seliava, A. Budnikas, A. Čekauskaitė, D. Butkus, K.Volosevičius ir E. Brazis  dalyvavo respublikiniame konkurse „Žalioji odisėja“.