Renginiai

Diktanto konkursas 2-4 kl. , I etapas

Lapkričio 20-21 dienomis vyko 2-4 klasių diktanto konkurso I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius, domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti galimybes gabių mokinių saviraiškai.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti 2-4 klasių diktanto konkurso I etapo rezultatais ir sveikiname visus dalyvavusius mokinius, ypač tuos, kurie užėmė garbingas vietas!

Antrų klasių rezultatai:

1 vieta – 2b klasės mokinė Liepa Gadeikytė

2 vieta – 2b klasės mokinė Amelija Mozūraitė

3 vieta – 2a klasės mokinė Samanta Alimovaitė

 

Trečių klasių rezultatai:

1 vieta – 3c klasės mokinė Žemyna Kazlauskaitė

2 vieta – 3a klasės mokinys Julius Vėta

3 vieta – 3a klasės mokinė Gustėja Breitmozeraitė

 

Ketvirtų klasių rezultatai:

1 vieta – 4c klasės mokinė Aurėja Andrijauskaitė

2 vieta – 4b klasės mokinė Areta Melinytė

3 vieta – 4b klasės mokinys Aleksas Fedaravičius

 

Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės II etape! Dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir gimtosios kalbos puoselėjimą.




Ankstesni įrašai


2024 m. lapkričio 29 d. 4a klasės mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja Renata apsilankė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete įsikūrusio Medicinos muziejaus ekskursijoje.

Lapkričio 21 d. 2a klasės mokiniai apsilankė Swed banko Finansų laboratorijoje. 

Vilniaus Naujininkų progimnazijos administracija ir metodinė taryba, tęsdami projekto  TŪM I programos „Kolegialus grįžtamasis ryšys kaip komandinio pedagogų darbo stiprinimo priemonė“ mokymus, 2024 m. lapkričio 22 d. lankėsi Utenos Krašuonos progimnazijoje, kuri dalyvauja projekto Tūkstantmečio mokyklos II veiklose.

Lapkričio 14 dieną 7-8 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje : Elektronikos atliekos - laikas susimokėti už pažangą“. Šios olimpiados globėja - Jos Ekscelencija Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Lapkričio 14d. 3b klasė vyko į Valdovų rūmus susipažinti su karžygiais ir ryteriais.