Diktanto konkursas 2-4 kl. , I etapas

Lapkričio 20-21 dienomis vyko 2-4 klasių diktanto konkurso I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius, domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti galimybes gabių mokinių saviraiškai.
Džiaugiamės galėdami pasidalinti 2-4 klasių diktanto konkurso I etapo rezultatais ir sveikiname visus dalyvavusius mokinius, ypač tuos, kurie užėmė garbingas vietas!
Antrų klasių rezultatai:
1 vieta – 2b klasės mokinė Liepa Gadeikytė
2 vieta – 2b klasės mokinė Amelija Mozūraitė
3 vieta – 2a klasės mokinė Samanta Alimovaitė
Trečių klasių rezultatai:
1 vieta – 3c klasės mokinė Žemyna Kazlauskaitė
2 vieta – 3a klasės mokinys Julius Vėta
3 vieta – 3a klasės mokinė Gustėja Breitmozeraitė
Ketvirtų klasių rezultatai:
1 vieta – 4c klasės mokinė Aurėja Andrijauskaitė
2 vieta – 4b klasės mokinė Areta Melinytė
3 vieta – 4b klasės mokinys Aleksas Fedaravičius
Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės II etape! Dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir gimtosios kalbos puoselėjimą.
padėkoti autoriui




















