TŪM I programa: baigti ,,Dalyvaujančios lyderystės ir pokyčių valdymo” programos mokymai
2025 m. gegužės 9 d. įvyko paskutinė ,,Dalyvaujančios lyderystės ir pokyčių valdymo” programos mokymų sesija. Vilniaus Naujininkų progimnazijos administracijos ir Metodinės tarybos atstovai drauge su lektore Rasa Pakalniškiene reflektavo kartu nueitą kelią, dalinosi įžvalgomis apie dalyvaujančios ir tvarios lyderystės raišką organizacijoje. Mokymų metu buvo aptartos aktualios švietimo organizacijai temos:
- nuolat besimokančios organizacijos kūrimas;
- įstaigos vizijos, ilgalaikių tikslų išgryninimas;
- asmeninių ir profesinių tikslų išgryninimas;
- visų bendruomenės narių įgalinimas bendrai veiklai;
- pokyčių valdymas įtraukiant bendruomenės narius;
- pasidalytosios lyderystės plėtojimas, pasitelkiant savivaldą, komandas, darbo grupes;
- lyderių auginimas ir lyderystės stiprinimas;
- darbuotojų potencialo atskleidimas, pasitikėjimo savimi stiprinimas;
- motyvacijos stiprinimas, užtikrinant visapusišką palaikymą ir paramą;
- asmeninės darbuotojų atsakomybės stiprinimas už veiklą ir bendrus įstaigos rezultatus;
- pasitikėjimu ir kolegialumu grįstos darbo aplinkos kūrimas.
Tikimės, kad mokymų metu įgytos žinios ir įgūdžiai įgalins efektyviai planuoti, inicijuoti ir valdyti pokyčius progimnazijoje.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
___________________________
padėkoti autoriui








Įrašo autorius:












