Renginys – konkursas „Fantazija – orientacija”

Kovo 22 d. mokykloje vyko renginys - konkursas  ,,Fantazija – orientacija”. Renginys prasidėjo “profesoriaus ir studentės” trumpu dialogu. Abu aptarinėjo eksperimentus:  ,,studentė“  rėmėsi fantazija, o ,,profesorius” - teorija ir sugebėjimais. Kas laimės?

Konkurse  dalyvavo  dešimt  komandų iš įvairių klasių. Mokiniai, sugalvoję komandos pavadinimą, susipažinę su darbo taisyklėmis, gavę orientacinius žemėlapius, išbėgo į lauką ieškoti užduočių. Užduotys buvo paslėptos mokyklos teritorijoje, septyniose stotelėse.

Dalyviams  teko atlikti įvairius darbus: atsakyti  į klausimus, nuspalvinti mandalas, sužinoti slaptažodžius, atlikti eksperimentus. Buvo linksma, nors, atliekant kai kurias užduotis, reikėjo gerai pasukti galveles.

5-7 klasių koncentre prizines vietas laimėjo: I-ąją vietą 7a kl. ; II-ąją -  6m kl.; III-ąją - 5b kl. Tarp 8-10 klasių : I -ąją vietą laimėjo10a kl.; II -ąją -  9a kl.; III -ąją -  8a kl. Dalyviai apdovanoti diplomais,padėkos raštais bei prizais. Renginį organizavo Gamtamokslinių ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė.

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja

Kovo 20 d.  paminėjome Žemės dieną.

Kovo 15 d., minint artėjančią Žemės dieną, gamtos pamoka vyko kitaip. 6 m kl. mokiniai su mokytoja V.Sivickiene vyko į saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą.

Kiekvienais metais mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja šalies projekte „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) trečią kartą organizavo Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyko 2017 m. kovo 10 d.

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų,
kaip savo rūpestį didžiausią,
kuriuo lyg vieškeliu einu.