Kitokia dorinio ugdymo pamoka

Kovo 29 dieną mūsų mokykloje viešėjo Lietuvos žmonių su negalia sąjungos inicijuojamo projekto „Pažink negalią“ dalyviai: Karolis ir Jaroslavas. Svečiai su 5-ų, 8m,9a klasių moksleiviais pasidalijo savo gyvenimo istorijomis, papasakojo apie neįgaliųjų problemas, poreikius, bendravimo ypatumus. Šių žmonių likimai – tai pavyzdžiai, kaip svarbu renkantis gyvenimo kelią numatyti pasirinkimo pasekmes.

Mokiniams pasakojimai padarė didelį įspūdį, nes Karolis su Jaroslavu sulaukė daugybės įvairiausių klausimų.

Šis susitikimas – puiki patyčių prevencijos, tolerancijos, empatijos ugdymo pamoka.

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kovo 28 d. mokykloje vyko 7-8 kl.  viktorina „Senieji amatai”.  Moksleivių komandos varžėsi tarpusavyje, pristatė namuose ruoštus darbus.

Kovo 29 d. 8 a klasės mokiniai kartu lietuvių kalbos mokytoja lankėsi Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre.

2017 m. kovo 24 d. 6 m kl. mokinės O. Švelnikaitė ir L.Paurazaite kartu su gamtos mokytoja dalyvavo respublikinėje mokslinėje konferencijoje „Mūsų bitės – mūsų ir medus“.

Kovo 22 d. mokykloje vyko renginys - konkursas  ,,Fantazija – orientacija”. Renginys prasidėjo “profesoriaus ir studentės” trumpu dialogu.

Kovo 20 d.  paminėjome Žemės dieną.