Renginiai

Apkabinkime žemę savo rankomis

2017 m. lapkričio 16 d. minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.  Šių metų torenancijos dienos simbolis – rankos. Šios iniciatyvos metu 1 – 10 klasių vadovai per klasės valandėles su vaikais prisiminė  žodžio “Tolerancija” reikšmę, aptarė, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai žino, prisimena. Po pokalbių mokiniai gamino rankų antspaudus, juos iškirpo ir  pagamino didelį gaublį. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 15 d. trečių klasių mokiniai lankėsi Trakų Neįgaliųjų centre. Vaikai dalyvavo etnokultūrinėje edukacinėje programoje ,,Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba".

EKOLOGINIO PROJEKTO „LIPDOM SENĮ BESMEGENĮ“ NUOSTATAI

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Kristina Pocytė ir Laimis Kaperavičius, keletą metų dalyvaujantys ,,Misija Sibiras“ veikloje. 

2017 m. lapkričio 6-10 d. vyko Gamtosauginių mokyklų Visuotinė veiksmo savaitė.

Kartu su mokytoja Sigita Balčiene buvome nuvykę į užsiėmimą, kuriame PVDPRC studentės mums pristatė masažuotojo profesiją.