Kvietimas dalyvauti Teatriuko spektaklyje "Žalia raudona"

Maloniai visus kviečiame dalyvauti Teatriuko spektaklyje "Žalia raudona", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,  kuris vyks 2018 m. kovo 14 d. ( trečiadienį).

10.55 val. spektaklį žiūri ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, 1a, 1b, 1c, 2b klasės,

12.00 val. spektaklį žiūri 2a, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b.
Spektaklis nemokamas.

Tapo gražia tradicija pavasariop, kai Lietuva mini dvi svarbias valstybei datas (Vasario 16 – ąją ir Kovo 11 – ąją), susirinkti Visų Šventųjų bažnyčioje iškilmingoms mišioms.

Kovo 6 dieną socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai pakvietė mokinius prasmingai paminėti Lietuvos šimtmetį ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Laisvė“.

Vasario 27 d.  6, 7, 9 kl. mokiniai su mokytoja V.Sivickiene lankėsi LEU. Dalyvavo edukacinėje programoje „Saugau gamtą“.

Kasmet Rusų dramos teatre vyksta šalies projektas ,,Atviros kultūriniam paveldui daugiakultūrinėje visuomenėje asmenybės ugdymas per rusų literatūrą.“ „R. Roždestvenskis ir „šestidesiatnikų“  poetinis pasaulis“.

Kovo 3 dieną Mokslų akademijoje vyko "Kalnų turizmo technikos" varžybose, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai Sonata Gilytė ir Dmitrijus Jakubovskij