Panoraminės pamokos „Laisvė“

Kovos 7 d. Naujininkų mokykloje vyko 1-10 klasėse integruotos panoraminės pamokos "Laisvė.

Šiandien, kovo 8 d. rytą, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai paminėjo ne tik Tarptautinę moters dieną, bet ir sveikino Lietuvą su šimtuoju gimtadieniu.

Maloniai visus kviečiame dalyvauti Teatriuko spektaklyje "Žalia raudona", skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,  kuris vyks 2018 m. kovo 14 d. ( trečiadienį).

Tapo gražia tradicija pavasariop, kai Lietuva mini dvi svarbias valstybei datas (Vasario 16 – ąją ir Kovo 11 – ąją), susirinkti Visų Šventųjų bažnyčioje iškilmingoms mišioms.

Kovo 6 dieną socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai pakvietė mokinius prasmingai paminėti Lietuvos šimtmetį ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Laisvė“.

Vasario 27 d.  6, 7, 9 kl. mokiniai su mokytoja V.Sivickiene lankėsi LEU. Dalyvavo edukacinėje programoje „Saugau gamtą“.