Renginiai

„Spelling Bee“

2018-06-04 d. Naujininkų mokykloje vyko tradicinis 5-6 klasių mokinių anglų kalbos sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“, kurį organizavo 5-6 klasių anglų kalbos mokytojos. Konkurse dalyvavo 20 penktos ir šeštos klasės mokinių.  Penktų klasių konkusą laimėjo 5b klasės mokinys, o šeštų- 6b klasės mokinys. Visi konkurse dalyvavę moksleiviai buvo paskatinti saldžiais prizais, o geriausiai pasirodžiusiems buvo įteiti diplomai.

___________________________

Žydrūnė Motiejūnienė Įrašo autorius:
Žydrūnė Motiejūnienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį. 

                                                                                      

Nuo 2018-05-29 dienos antro aukšto koridoriuje veikia mūsų mokyklos 5b klasės mokinės puiki fotografijos paroda,,Draugai“. Visą mokyklos bendruomenę kviečiame kartu pasidžiaugti jaunos , jautrios fotografės darbais.

Vilniaus Naujininkų mokykla kviečia būsimus pirmokus į pasiruošimo mokyklai pamokėles. Užsiėmimai vyks birželio 4-6 d. nuo 9.00 iki 11.25 valandos.

6-ų  klasių mokinių komanda “Žalioji akis“, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  gegužės 18 d. dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta“. 

NVŠ  KERAMIKOS STUDIJA ,,MOLINUKAS" MALONIAI KVIEČIA APLANKYTI MŪSŲ MOKYKLOS MOKINIŲ (1-5 KL.) KERAMIKOS DARBŲ PARO