Renginiai

Akcija SUMENĖK

Vilnius sukūrė naują kultūra alsuojantį maršrutą SU-MENĖK!  Kviečiame moksleivius kartu su mokytojais ir tėveliais išbandyti šią naujovę.

Sukurtas specialus maršrutas SU-MENĖK:  kiekvieną vasario savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio sostinėje kursuos du specialūs nemokami autobusai, kuriais važiuodami galėsite aplankyti net 17 įtakingiausių Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų. Šiuo maršrutu nemokamai važiuoti kviečiame vasario 1-3, 8-10, 15-17 ir 22-24 dienomis, nuo 11 iki 19 val. penktadieniais, šeštadieniais ir nuo 11 iki 17 val. sekmadieniais.

Važiuojant specialiai akcijai SU-MENĖK parengtu maršrutu bus galima apsilankyti galerijoje „The Rooster Gallery“, Nacionalinėje dailės galerijoje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, VDA parodų salėje „Titanikas“, visada atviroje Literatų gatvėje, projektų erdvėje  „Editorial“, Užupio meno inkubatoriuje, Jono Meko vizualinių menų centre, Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ (lankomas ekskursijų formatu), Šiuolaikinio meno centre, Galerijoje „Open Gallery“, Samuelio Bako ir MO muziejuose, „Meno nišoje“, galerijose „Vartai“, Pamėnkalnio g. ir „(AV17) Gallery“.

Daugelyje akcijoje dalyvaujančių galerijų ir muziejų bus paruoštos specialios programos – parodas bus galima apžiūrėti kartu su menininkais, kuratoriais ar gidais, taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės, bus rodomi kino filmai.

Aplankius visas renginio galerijas ir muziejus bus galima laimėti kvietimus į meno mugę ARTVILNIUS’19. Tereikia pasiimti renginio lankstinuką pirmojoje lankomoje galerijoje arba Vilniaus turizmo informacijos centre (Pilies g. 2  arba Didžioji g. 31) ir surinkti SU-MENĖK antspaudus – juos lankstinuke pažymės galerijų darbuotojai. Užpildytą antspaudais lankstinuką reikės palikti paskutinėje lankomoje galerijoje iki vasario 24 d. Laimėtojai bus skelbiami Facebook renginio paskyroje ir informuojami asmeniškai telefonu kovo 1 d.

Tikslus maršruto tvarkaraštis skelbiamas www.stops.lt, daugiau informacijos www.sumenek.lt

___________________________

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Pranešame, jog mokykloje skelbiamas  gripo karantinas  ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėse, 1-10 klasėse nuo 2019 m. vasario 1 d. iki 2019 m. vasario 8 d. (imtinai). 

Neseniai mokykloje įvyko dailės olimpiada. Tema:,,Mano Lietuva: minime pasaulio lietuvių metus".

Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Džiaugiamės, kad vaikai auga kartu su knyga. Pabudina knygos puslapius  lyg drugelius ir savo vaizduotei leidžia skristi į nežinomus tolius... Daug išmoksi iš mokytojų, daug išmoksi iš žmonių, bet daugiausia iš knygų.

Ankstų sausio 25 dienos rytą Vilniaus Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba susirinko į mokyklą ir prieš pamokas sveikino visus mokyklos bendruomenės narius su 696 Vilniaus gimtadieniu

Šių metų sausio 24 dieną Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2018-2019 m. m.  olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų mokiniai.