Renginiai

Technologijų olimpiada „2020 Miniatiūra 20X20“

2020 m. vasario 11 d. į Vilniaus sav. Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje vyko technologijų olimpiada Vilniaus Naujininkų mokyklą atstovavo 10a kl. moksleivė Katerina Zuj. Mokinę ruošė technologijų mokytoja metodininkė Nijolė Misiukonienė.
Sveikiname !  Karerina Zuj laimėjo III vietą mitybos programoje.
 

___________________________

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja
Ankstesni įrašai


Vasario 14 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių ugdytiniai sveikino Lietuvą su gimtadieniu

Mūsų mokykla turi gražią tradiciją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną minėti Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje. Tad ir šiandien, vasario 14 d., visi rinkomės į Šventąsias Mišias, kurias aukojo parapijos klebonas kun. G. Černius.

Vasario 12d. priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai į svečius pasikvietė menų studijos ,,Spalvų juokas” atstoves. Visi kartu aptarė pačią linksmiausią metų šventę – UŽGAVĖNES.

„ Kaip siūlas prie siūlo,

Taip žmogus prie žmogaus,

Išaudžia juostą –

Didžią ir gražią.“

Vasario 14 d., penktadienį, 11 val. (ketvirtos pamokos metu) pirmo aukšo fojė įvyks Vasario 16 – osios minėjimas ir tautinės juostos parodos atidarymas „Išausta istorija“.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) jau šeštus metus organizavo nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyko 2020 m. vasario 12 d. Konkursu siekta ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą.