Renginiai

Jaunieji metraštininkai tyrinėja Vilniaus senamiestį

2020 m.  rugsėjo 17 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į senamiestį ir tyrinėjo jo spalvingą istoriją menančias gatveles. Keliaudami susipažino su  Rotuše. Joje buvo įrengti posėdžių kambariai, teismo salės, pirklių bendruomenės kambarys, iždinė, raštinė,archyvas, patalpos saiko matams, ginklų sandėliui, rūsiuose – kalėjimas. Būrelio nariai pabandė nustatyti, kurioje vietoje buvo bausmių vykdymo vieta. Prisilietė ir prie šv. Jonų bažnyčios istorijos, sužinoję kaip po Antrojo pasaulinio karo sovietai pasielgė su šios bažnyčios vitražais. Turėjo ir asmenines užduotis – fiksuoti labiausiai akį patraukusius pastatus ar jų detales. Šiais mokslo metais ši edukacinė ekskursija pirmoji, tad tradiciškai buvo įšventinti naujieji būrelio nariai. Su nekantrumu laukiame kitos kelionės po nuostabų mūsų senamiestį.

Jaunųjų metraštininkų būrelis

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


Kviečiame mokykloje lankyti Robotikos akademijos užsiėmimus. Pasaulis 2020 metais parodė kaip svarbu priimti pokyčius, mokytis spręsti įvairias problemas bei turėti aukštą technologinį sąmoningumą - savybes, kuriomis pasižymi technologijų lyderiai. 

Kviečiame visus 1-4 klasių mokinius prisijungti į Robotikos akademijos būrelius, kuriuose išradėjų laukia:

Šį rudenį kviečiame jaunuosius gamtininkus, 5-8 kl. mokinius į „Jaunųjų gamtos reindžerių būrelį“, kuriame kartu su gamtos gidu keliautumėme tyrinėti gamtos, esančios Vilniaus mieste.

Robotikos akademijos užsiėmimai

Robotikos akademija - Nr. 1 technologinis būrelis Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų! Esame lyderiaujanti Lietuvos neformaliojo ugdymo įstaiga, įkurta su tikslu auginti draugiškus

išradėjus - šiandieninius vaikus - ateities technologijų lyderius.


Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė.

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai, 

Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ platforma (http://ateitin.vgtu.lt) kviečia 7-12 klasių mokinius lankyti 2020-2021 m. m. Vilniuje organizuojamus inovatyviosios inžinerijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius: