Kūrybinės dirbtuvės „Eko Kalėdos”

Lapkričio 29 d. Naujininkų progimnazijoje  pamokos  organizuotos  kitaip: vyko - kūrybinės dirbtuvės ,,Eko Kalėdos”.

Renginio tikslas: tobulinti kompetencijas aplinkos apsaugos srityje, ugdyti  emocinį ir vertybinį santykį su gamta, skatinti mokinių kūrybiškumą ir iniciatyvumą.

Kūrybinę veiklą vykdė visos 1-8 klasės. Mokykla tapo panaši į skruzdėlyną: kiekviena klasė  gamino kuo gražesnę, originalesnę, estetiškesnę eglutę bei kalėdinius žaisliukus. Karpė ,,Žiemos tiltus“.

Kūrybinius darbus gamino iš kartono, popieriaus, plastiko ar kitokių atliekų.

Eglutės papuošė mokyklos erdves, o žaisliukai-Naujininkų eglutę. Stebino mokinių išradingumas bei kūrybiškumas.

GMP koordinatorės

V.Sivickienė ir S.Bakaitienė

Būrelio  "Technologijos. Menai Kūryba" moksleiviai ruošiasi nuostabiausiai šventei Kalėdoms.

Baigėsi kalėdinio lango karpinio konkursas ,,Žiemos tiltai“.

Išrinktas tinkamiausias piešinys. Jo autorė 3b klasės mokinė Rimantė Jautakytė (apdovanojama mokyklos tarybos prizu).

Lapkričio 22-25 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje

vyko  2-4 klasių mokinių diktanto  konkursas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Sveikiname mokinius užėmusius I, II ir III vietas:

2021m. lapkričio mėn. Gamtosauginio komiteto nariai vedė mokymus pradinukams.

Šių metų lapkričio 22 d. mūsų progimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną. Nuo ankstaus ryto Seniūnų tarybos nariai laukė visų atvykstančiųjų į progimnaziją.