Integruotų pamokų diena “ Ateities pasaulis’ pradinėse klasėse

Sausio 31 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje projektinėje veikloje “ Ateities pasaulis”.

Ketvirtokai  integruotos projektinės veiklos dieną "Ateities pasaulis" nusprendė pavadinti  "Pasvajokime". Veiklas vykdė  grupėse, kurios turėjo savo pavadinimus. Pavadinimai atspindėjo grupių veiklos turinį. „ Robotas kūrėjas”, „ Ateities miestas”, „ Robotukių šokis”, „ Pertrauka dabar ir ateityje”.

2-ų, 3- ių klasių mokiniai kūrė ateities miestus, laimės sodus, ateities automobilius.

Pirmokai domėjosi vandens tarša, popieriaus tausojimu, plastiko žala ir suprato, kad ateitis jų rankose. Jie bus atsakingi, tvarkingi, empatiški gamtai, iniacityvūs, tausos ir saugos gamtą.

Mokiniai mano, kad ateities pasaulis -  gamtą tausojantis pasaulis.

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Sausio 31 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje buvo projektinės veiklos ,,Ateities pasaulis“ diena.

„Kas gali nemylėti tėvynės? Neįsivaizduoju žmogaus, kuris nejaučia meilės savo gimtajai šaliai, nes ji - tai jis pats, jo asmenybės šerdis“. (Valdas Adamkus)

Vasario 1 dieną mokykloje atidaroma integruota instaliacija „Angelai tarp mūsų“.

2022-01-25d. Naujininkų progimnazijoje vyko dailės olimpiados I – asis etapas.

Sausio 25 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje vyko priešmokyklinės grupės ugdytinių ir pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ant žodžio sparnų‘‘.

Dėkojame mokiniams 2022-01-17 d. - 20 d. dalyvavusiems  Vilniaus Naujininkų progimnazijos matematikos olimpiadoje.

Sveikiname  nugalėtojus, surinkusius daugiausiai taškų :