Visuomeninio, dorinio, meninio, fizinio ir sveikatos ugdymo metodinės grupės GMP pažintinis žygis „Žaliosios miesto erdvės“

Senosiose Bernardinų kapinaitėse mėlyna, tarsi dangus būtų nutūpęs ant žemės. Tai nuo pavasarinių scylių. Iš mėlynos jūros kyšo apsamanoję, nuo laiko pavargę kryželiai. Jauti, kaip tyliai tave paliečia baltas angelo sparnas... Nuostabi ramybės ir amžinojo poilsio vieta, kasdien vis gausiau lankoma turistų, jaunimo. Čia vakar buvome ir mes.

Gera pajusti kokia graži ir didinga gamtos ir žmogaus bendrystė.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Sveikinimai! 8a klasės mokinė Liveta Tekoriūtė (mokytoja V. Varkalienė) užėmė 2-ąją vietą Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiadoje

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Seniūnų taryba kviečia dalintis savo margučių nuotraukomis.

2024 m. kovo 25 d. 7-8 kl. mokiniai  Karolis Volosevičius, Emilijus Brazis ir Dovydas Budnikas dalyvavo respublikinėje  mokslinėje  praktinėje konferencijoje „STE(A)M ugdymas: gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje “. Konferencija  vyko  Vilniaus „Minties“ gimnazijoje.

Iš šiltųjų kraštų sugrįžtantys paukščiai – pavasario pranašai, kuriuos svarbu pasitikti tinkamai.

Kovo mėn. 5-8 kl. mokiniai ir jų tėveliai gamino inkilus sparnuočiams.

Kovo 18 dieną mūsų mokyklos 1-8 kl. mokiniai, laimėję kovo 11-osios protmūšį, vyko į Seimo lankytojų centrą ir dalyvavo interaktyviame edukaciniame užsiėmime apie Lietuvos valstybę.