Renginiai

8a klasės apsilankymas automuziejuje

Gruodžio 5 d. 8 a klasės mokiniai lankėsi automuziejuje.
Edukacijos metu mokiniai buvo supažindinti su realaus muziejaus kūrimo procesu bei su eksponatų reikšme technikos istorijai ir kultūrai.

___________________________

Alma Šlaitaitė Kaikarienė Įrašo autorius:
Alma Šlaitaitė Kaikarienė
Matematikos mokytoja




Ankstesni įrašai


Visą lapkričio mėnesį 5-8 klasių mokiniai su dideliu džiaugsmu, vadovaujant mokytojui L.Petroniui, gamino ekologiškus, draugiškus gamtai žaisliukus. 

Dėkojame 7-8 kl. mokiniams už aktyvų dalyvavimą Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje. 

Lapkričio 20-21 dienomis vyko 2-4 klasių diktanto konkurso I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo rašymo įgūdžius, domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti galimybes gabių mokinių saviraiškai.

2024 m. lapkričio 29 d. 4a klasės mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytoja Renata apsilankė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete įsikūrusio Medicinos muziejaus ekskursijoje.

Lapkričio 21 d. 2a klasės mokiniai apsilankė Swed banko Finansų laboratorijoje.