Renginiai

GERUMO AKCIJA "Padovanok Kalėdas" 2024 m.

Bendradarbiaudami su Vilniaus Visų Šventųjų parapija,  visą gruodžio mėnesį vykdėme gerumo akciją "Padovanok Kalėdas". Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą šioje gerumo akcijoje. Ačiū, kad dalinatės širdies šiluma su tais, kuriems labiausiai to reikia.

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė




Ankstesni įrašai


Artėjant Šv. Kalėdoms, 2024 m. gruodžio 19 d. vakarą,  Vilniaus Naujininkų progimnazijos kalbų mokytojos dalyvavo kūrybinėse edukacinėse dirbtuvėse gintaro muziejuje- galerijoje, kur tyrinėjo  50 mln. metų senumo paslaptis saugančio Baltijos gintaro istoriją, formavimosi eigą, formas, spalvų gamą, pagrindines savybes.

Gruodžio 19 d.mokyklos sporto salėje vyko 7-8 klasių moksleivių Kalėdinis krepšinio 3X3 turnyras. 

Įgyvendinant projektą “Tūkstantmečio mokyklos I” tęsiamas mokymosi ciklas  ,,Kolegialus grįžtamasis ryšys kaip komandinio pedagogų darbo stiprinimo priemonė“. 

 

6a ir 6b klasės mokiniai buvo  pakviesti į patyriminę pamoką, kurios metu susipažino su mandalų piešimo būdais, specialiais dažais dekoravo puodelius. 

Gruodžio 5 d. 8 a klasės mokiniai lankėsi automuziejuje.