TŪM programa: tobulinami mokinių skaitymo gebėjimai

Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Sigita Klusaitė, Enrika Liumparaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė bei bibliotekos vedėja Gabrielė Ganžaitė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos mokyklų, dalyvauja programoje ,,Skaitymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimų skatinimas”, kurią veda kūrėjos Kotryna Zylė, Greta Alice, Aušra Kiudulaitė ir Jurga Vilė. Vyksta seminarai mokytojoms ir kūrybinės dirbtuvės 2c, 3a ir 6b klasių mokiniams.
2025 m. kovo 17 d. mokiniai susitiko su Kotryna Zyle. Mokinių artimiausiu metu taip pat laukia pamokos su kitomis kūrėjomis.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
___________________________
padėkoti autoriui











Įrašo autorius:












