Renginiai

Kalėdinės tinklinio varžybos 2016

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, mūsų mokykloje vyksta tradicinis tinklinio turnyras. Jame šiemet dalyvavo 10 klasių komanda, jungtinė 7, 8, 9 klasių bei mokytojų komanda. Po atkaklios kovos nugalėtojais tapo mūsų vyriausieji – dešimtokai. Jų brandus žaidimas liudijo, kad komanda buvo rimtai pasiruošusi turnyrui. Ir kitos komandos nebuvo nusivylusios rezultatu. Jas džiugino  gera nuotaika, neformalus bendravimas, artėjančių atostogų ir švenčių laukimas.

Turnyro organizatoriai – Jolanta Zinkevčienė, Rimantas Slapšys, Erdvilas Šiupšinskas
Ankstesni įrašai


Integruoto etninės kultūros projekto „Rėdos ratas“ renginys

Kalėdinis laikotarpis – tai vienas magiškiausių, įvairiausiomis tradicijomis ir paslaptimis apipintų švenčių. Prieš Kūčias įprasta nurimti, susimąstyti ir atsigręžti į praeitį.

Puošėm mokyklą.

Tradicinė gerumo akcija.

Aplankėme Vilniaus universiteto Planetariumą.