VJTC moksleivių varžybos

Naujininkų mokyklos jaunieji turistai lapkričio 24 d. dalyvavo VJTC šaudymo varžybose ir užėmė III vietą.

2018 m. lapkričio 19-20 d. mokykloje lankėsi Palangos insektariumo, vienintelio Baltijos šalyse specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo, atstovas, kuris pristatė projektą „Nariuotakojai mokykloje“.

Šiais metais mūsų mokykla švenčia 45-ąjį jubiliejų. Mokinių ir mokytojų bendruomenė nutarė jį pažymėti visą savaitę truksiančiais renginiais.

Lapkričio 27d. - netradicinio ugdymo diena. Šią dieną mes puošime mokyklos langus ir savo kabinetus Kalėdoms.
Skelbiamas gražiausio Kalėdinio karpinio - trafareto konkursas.

Spalio 9d. laukėme atvykstančio į Naujininkų mokyklą  svečio. Prie durų lūkuriavo mokyklos direktorius Gediminas Urbonas, nes norėjo pirmasis pasisveikinti  su buvusiu  mokiniu, dabar jau verslininku, sportininku, aktoriumi ir reperiu  Vytautu Medinecku - Ironvytu.

Prisiminti gera ... draugus, su kuriais užaugai ... mokytojus, kurie mokė gyventi ... mokyklą, kurioje prabėgo daug gražių akimirkų ... Prisiminkime kartu ... kartu atšvęskime Naujininkų mokyklos 45-ąjį jubiliejų ... š.m. lapkričio 12-16 d.