Renginiai

Išvyka į Vilniaus universiteto botanikos sodą Kairėnuose

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Atsisveikinę su projekto draugais Vilniaus Naujininkų progimnazijos 4a klasės mokiniai dalyva-vo edukacijoje “ Mokomės pažinti augalus: lapai, žiedai, vaisiai”. Moksleiviai gavo sodo planus ir užduotis, kartu su gidu botanikos sode tyrinėjo augalų lapus, žiedus ir vaisius; rado panašumus ir skirtumus, stebėjo, uostė ir netgi ragavo kai kurių augalų vaisius.                                                                                                                                                                     

 Mokiniams labai patiko ekskursija. Puiki gamtos pamoka ne mokyklos erdvėse.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.

4a, 4b, 4c klasės mokiniai parengė etnokultūrinę parodą " Saulės palydos". 

Vilniaus Naujininkų progimnazijos Seniūnų taryba sveikina mokytojus su Tarptautine mokytojų diena!

Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-5 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2020 m. spalio mėn. 7 d., 19.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą.

 

Baigiantis rugsėjui 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Skaiste žvagėsi po Vilniaus miestą ir maudėsi krentančių lapų lietuje.