2-4 klasių matematikos olimpiada

Sausio 29-30 dienomis vyko 2-4 klasių matematikos olimpiada, kurioje moksleiviai sprendė įvairias matematikos užduotis, skatindami savo loginį mąstymą. Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų įsitraukimą ir pastangas! Sveikiname tuos, kurie pasiekė gerų rezultatų, ir kviečiame į II olimpiados etapą! Tikimės, kad šis iššūkis dar labiau motyvuos mokinius gilinti savo žinias ir įgūdžius matematikos srityje.
___________________________
padėkoti autoriui






Įrašo autorius:













