TŪM programa: Tarpininkavimas (mediacija) švietimo institucijose

2025 m. vasario - kovo mėn. Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Vilija Grybauskienė, Ilona Sujatienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė, anglų kalbos mokytoja Anastasija Panasiuk, tikybos mokytoja Inga Juškienė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos mokyklų, dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programoje „Tarpininkavimas (mediacija) švietimo institucijose: tarpininkavimo (mediacijos) samprata ir praktinis taikymas”. Dalyvaudamos programoje, mokytojos gilino žinias apie mediacijos principus ir metodus, mokėsi praktiškai taikyti tarpininkavimo įgūdžius sprendžiant konfliktines situacijas mokykloje. Įgytos kompetencijos padės kurti palankesnę emocinę aplinką, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp mokinių, mokytojų bei tėvų.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
___________________________
padėkoti autoriui







Įrašo autorius:












