Renginiai

TŪM programa: Tarpininkavimas (mediacija) švietimo institucijose

2025 m. vasario - kovo mėn. Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Vilija Grybauskienė, Ilona Sujatienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė, anglų kalbos mokytoja Anastasija Panasiuk, tikybos mokytoja Inga Juškienė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos mokyklų, dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programoje „Tarpininkavimas (mediacija) švietimo institucijose: tarpininkavimo (mediacijos) samprata ir praktinis taikymas”. Dalyvaudamos programoje, mokytojos gilino žinias apie mediacijos principus ir metodus, mokėsi praktiškai taikyti tarpininkavimo įgūdžius sprendžiant konfliktines situacijas mokykloje. Įgytos kompetencijos padės kurti palankesnę emocinę aplinką, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp mokinių, mokytojų bei tėvų.

 

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

 

___________________________

Inga Juškienė Įrašo autorius:
Inga Juškienė




Ankstesni įrašai


Kovo 18 d. 3c klasės mokiniai kartu su klasės vadove Evelina, šokių mokytoja Jolita ir kuriančia praktike Gėle pristatė baigiamąjį „Tyrinėjimo meno“ projekto pristatymą.

Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Sigita Klusaitė, Enrika Liumparaitė, lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė  bei  bibliotekos vedėja Gabrielė Ganžaitė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos  mokyklų, dalyvauja programoje ,,Skaitymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimų skatinimas”

2025 m. kovo 9–14 d.  Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Žydrūnė Motiejūnienė ir mokytoja Regina Volodkovič,  kartu su kitų 10 Vilniaus TŪM programos mokyklų mokytojais, švietimo pagalbos specialistais, Vaiko gerovės komisijų nariais, administracijos atstovais, projekto partneriais iš Vilniaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos ir kolegomis iš Lietuvos įtraukties švietime centro, vyko į stažuotę į Stokholmą (Švediją)

Vasario mėn. vyko  Vilniaus m. 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada. Sveikiname 8 kl. mokinį Emilijų Brazį, laimėjusį olimpiadoje pagyrimo raštą. 

Kovo 7 d. geografijos pamoką vedė verslininkas Mindaugas Šatkauskas, tapęs septintuoju lietuviu, įkopusiu į aukščiausią pasaulio viršukalnę – Everestą (8848 m.) ir iškėlė Lietuvos vėliavą, kurią jam padovanojo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.