Renginiai

Atmintis gyva, nes liudija.

Šįryt mūsų mokykloje buvo neįprastai tylu.  Nesigirdėjo šurmulio, linksmo klegesio.  Į klases mokiniai ir mokytojai rinkosi tylesni, susimąstę. Lygiai aštuntą valandą šviesos mokykloje užgeso, o ant palangių sužibo žvakelių šviesa. Tyloje skambėjo tik mokytojų pasakojimai  apie 26 – erių metų senumo įvykius Lietuvoje.  Kai kurie vaikai taip pat dalijosi tėvų ir senelių  prisiminimais apie dabar jau istorija tapusias dienas.

Sausio 13 – oji,  Laisvės gynėjų diena,  yra išties prasminga ir reikalinga, kad tauta neužmirštų tų, kurie žuvo už mūsų laisvę.

___________________________

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Tradicinis tinklinio turnyras.

Integruoto etninės kultūros projekto „Rėdos ratas“ renginys

Kalėdinis laikotarpis – tai vienas magiškiausių, įvairiausiomis tradicijomis ir paslaptimis apipintų švenčių. Prieš Kūčias įprasta nurimti, susimąstyti ir atsigręžti į praeitį.

Puošėm mokyklą.

Tradicinė gerumo akcija.