Renginiai

Anglų k. skaitovų konkursas

Vasario 9 d. mokykloje įvyko 8 klasių moksleivių anglų k. raiškiojo skaitymo konkursas. Visi 7 skaitovai (Greta V., Justė J., Agnė U., Jurgis B., Gabija Z., Laura Š., Ignas V.) pasirodė puikiai ir sunku buvo tiek konkursą stebėjusiems mokiniams, tiek mokytojams apsispręsti, kas atstovaus mūsų mokyklą  Vilniaus m. 8 klasių moksleivių anglų k. skaitovų konkurse.

2017 vasario 23d. Saulės privačioje gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto  konkursas. Jame dalyvavo 8a kl. mokinė Agnė Usevičiūtė, kuri buvo apdovanota padėkos raštu ir AMES kalbų mokyklos dovanėle. Mokinę konkursui paruošė anglų k. mokytoja V. Varkalienė.

 
Ankstesni įrašai


Vasario 15 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai rinkosi Visų Šventųjų bažnyčioje paminėti Vasario 16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, paminėjo mokyklos mažieji: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Vasario 7 d. popietę Lietuvos rusų dramos teatrą užplūdo bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai, jų tėveliai, svečiai, mokytojai.

Sausio 17 d., po 6 pamokų, mokyklos bibliotekoje įvyko 5- 10 klasių  meninio skaitymo konkursas, skirtas poetės Ramutės Skučaitės 85- ajam gimtadieniui.  

Sausio 13 – oji,  Laisvės gynėjų diena mokykloje.