Renginiai

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Visų Šventųjų bažnyčioje

Vasario 15 d. visa Naujininkų mokyklos bendruomenė tradiciškai rinkosi Visų Šventųjų bažnyčioje paminėti Vasario 16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Visa bendruomenė segėjo trispalves seges. Iškilminga, dvasinga aplinka, šilti kunigo žodžiai priminė svarbią tiesą, kad už laisvę, kuria galime džiaugtis, turime būti dėkingi tiems, kurie ją iškovojo. Įsimintiniausios iškilmingų Mišių dalys, kai mūsų mokyklos 10a klasės mokiniai skaitė skaitinius (Erikas Jasionis, Rasa Aleksiuk, Evelina Romanovskaja) ir nešė atnašas (Sandra Račkauskaitė, Indrė Šlimaitė, Jonas Lelys, Martynas Doveikis, Vaidas Martinkėnas), taip pat  kai visi susikibę rankomis nuoširdžiai tarėme žinomus žodžius ,,Tėve mūsų…”. 

Baigiant mišias visa bendruomenė sugiedojo Lietuvos himną.
Ankstesni įrašai


Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, paminėjo mokyklos mažieji: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Vasario 7 d. popietę Lietuvos rusų dramos teatrą užplūdo bendrojo ugdymo įstaigų mokiniai, jų tėveliai, svečiai, mokytojai.

Sausio 17 d., po 6 pamokų, mokyklos bibliotekoje įvyko 5- 10 klasių  meninio skaitymo konkursas, skirtas poetės Ramutės Skučaitės 85- ajam gimtadieniui.  

Sausio 13 – oji,  Laisvės gynėjų diena mokykloje.

Tradicinis tinklinio turnyras.