Renginiai

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 17 d., po 6 pamokų, mokyklos bibliotekoje įvyko 5- 10 klasių  meninio skaitymo konkursas, skirtas poetės Ramutės Skučaitės 85- ajam gimtadieniui.

 Konkurse dalyvavo 22 geriausi 5- 10 klasių skaitovai. Renginio pradžioje 8m klasės mokiniai Kotryna , Mantas , Virginijus, Toma  ir Lana  pristatė poetinę kompoziciją R. Skučaitės eilėraščių motyvais, taip pat supažindino su poetės biografija ir jos minčių fragmentais. 

Meninio skaitymo konkursą vertino kompetetinga komisija: direktoriaus pavaduotojos ugdymui Danutė Balevičiūtė ir Žydrūnė Motiejūnienė, mokytojos Laima Jančauskytė , Regina Volodkovič ir Audronė Paurienė, bibliotekos vedėja Alma Skarienė. Konkurso laimėtoju tapo 5a klasės mokinys
Edvinas Ždanovičius. Jis turės dalyvauti Vilniaus miesto skaitovų konkurse. 2-ąją vietą laimėjo 7m klasės mokinė Justyna Malinovska, 3- osios vietos laimėtoju tapo 5a klasės mokinys Neilandas Zubkovas.

Sveikiname konkurso nugalėtojus!

___________________________

Vilija Fokinienė Įrašo autorius:
Vilija Fokinienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Sausio 13 – oji,  Laisvės gynėjų diena mokykloje.

Tradicinis tinklinio turnyras.

Integruoto etninės kultūros projekto „Rėdos ratas“ renginys

Kalėdinis laikotarpis – tai vienas magiškiausių, įvairiausiomis tradicijomis ir paslaptimis apipintų švenčių. Prieš Kūčias įprasta nurimti, susimąstyti ir atsigręžti į praeitį.

Puošėm mokyklą.