5a klasės geologinė ekskursija

Spalio 11 dieną, sekmadienį, 5a klasės mokiniai kartu su tėvais ir klasės vadovu išsiruošė į geologinę ekskursiją ,,Ledyno pakraščio gyventojai”, kuri vyko Pavilnio reginioniame parke, netoli Pučkorių atodangos.

Ekskursiją vedė geologijos mokslų daktaras Jonas Šeškus, kuris labai įdomiai pasakojo kaip keitėsi žemė, kaip pasaulis atrodė tarpledynmečiu, kaip susiformavo šiandieninis pasaulis.

Ekskursija užtruko beveik 4 valandas, per kurias tiek mokiniai, tiek ir tėvai sužinojo daug įdomios informacijos, pabendravo tarpusavyje ir smagiai bei turiningai praleido laiką.

Aurimas Vėta Įrašo autorius:
Aurimas Vėta
Lietuvių kalbos mokytoja

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.

4a, 4b, 4c klasės mokiniai parengė etnokultūrinę parodą " Saulės palydos".

Vilniaus Naujininkų progimnazijos Seniūnų taryba sveikina mokytojus su Tarptautine mokytojų diena!

Baigiantis rugsėjui 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Skaiste žvagėsi po Vilniaus miestą ir maudėsi krentančių lapų lietuje.