Renginiai

Matematikos konkursas ,,Kengūra‘‘

Kovo 20d. mūsų mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, kuriame dalyvavo septyni 2–4 klasių mokiniai. Šis konkursas kasmet suburia jaunus matematinius talentus ir skatina juos spręsti įdomius, loginius uždavinius.

Mokiniai su dideliu entuziazmu sprendė užduotis, kurios reikalavo ne tik matematikos žinių, bet ir kūrybiško mąstymo. Visi dalyviai džiaugėsi galimybe išbandyti savo jėgas ir įgauti naujos patirties.

Dėkojame visiems dalyviams už pastangas ir linkime sėkmės tolimesniuose konkursuose!

___________________________

Urtė Sabaliauskienė Įrašo autorius:
Urtė Sabaliauskienė
Pradinių klasių mokytoja




Ankstesni įrašai


2025 m. vasario - kovo mėn. Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Vilija Grybauskienė, Ilona Sujatienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė, anglų kalbos mokytoja Anastasija Panasiuk, tikybos mokytoja Inga Juškienė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos mokyklų, dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programoje „Tarpininkavimas (mediacija) švietimo institucijose: tarpininkavimo (mediacijos) samprata ir praktinis taikymas”.

Kovo 18 d. 3c klasės mokiniai kartu su klasės vadove Evelina, šokių mokytoja Jolita ir kuriančia praktike Gėle pristatė baigiamąjį „Tyrinėjimo meno“ projekto pristatymą.

Vilniaus Naujininkų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Sigita Klusaitė, Enrika Liumparaitė, lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Viktorija Noreikevičiūtė  bei  bibliotekos vedėja Gabrielė Ganžaitė, kartu su kolegomis iš kitų Vilniaus TŪM programos  mokyklų, dalyvauja programoje ,,Skaitymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimų skatinimas”

2025 m. kovo 9–14 d.  Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Žydrūnė Motiejūnienė ir mokytoja Regina Volodkovič,  kartu su kitų 10 Vilniaus TŪM programos mokyklų mokytojais, švietimo pagalbos specialistais, Vaiko gerovės komisijų nariais, administracijos atstovais, projekto partneriais iš Vilniaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos ir kolegomis iš Lietuvos įtraukties švietime centro, vyko į stažuotę į Stokholmą (Švediją)

Vasario mėn. vyko  Vilniaus m. 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada. Sveikiname 8 kl. mokinį Emilijų Brazį, laimėjusį olimpiadoje pagyrimo raštą.