Priėmimo tvarka

MOKINIŲ PRIĖMIMAS 2022-2023 MOKSLO METAMS

Elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas – prašymus teikti internetu https://svietimas.vilnius.lt/Informuojame, kad prašymus dėl Priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas bus galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.

PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMAS

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ APTARNAVIMO TERITORIJŲ ŽEMĖLAPIŲ PATVIRTINIMAS

PRIĖMIMO GRAFIKAS PER E. SISTEMĄ

Aktuali informacija apie priėmimą į Vilniaus mokyklas

PRIĖMIMO KOMISIJA IR DARBO APRAŠAS

Neturint galimybės namuose užpildyti prašymo elektroniniu būdu, maloniai kviečiame iš anksto susitarus atvykti į progimnaziją ir kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Violetą Sabonienę arba raštinės vadovę Jeleną Markevičienę, kurios padės užpildyti registracijos formą internete.

Kilus klausimams dėl priėmimo galite kreiptis el.paštu rastine@naujininku.vilnius.lm.lt arba skambinti į raštinę tel. 8 5 216 6366

Atnaujinta: 2022-05-10