Pedagogai

VILNIAUS NAUJININKŲ PROGIMNAZIJOS PEDAGOGAI 2022-2023 M.M.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Dėstomas dalykas /pareigos

Kvalifikacinė kategorija

  1.  

Gediminas Urbonas

Direktorius, istorija

II vadybinė kategorija, vyresnysis mokytojas

  1.  

Žydrūnė Motiejūnienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, anglų kalba

III vadybinė kategorija, mokytoja metodininkė

  1.  

Danutė Balevičiūtė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, etika, rusų kalba

II vadybinė kategorija, mokytoja metodininkė

  1.  

Violeta Sabonienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
matematika ir informacinės technologijos

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Vesta Aleksynaitė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

  1.  

Stasė Bakaitienė

Chemija, gamta ir žmogus, fizika

Mokytoja ekspertė

  1.  

Violetta Baliulienė

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Anastasija Beliaziun

Neformalus ugdymas

Mokytoja

  1.  

Skaistė Besusparytė

Pradinis ugdymas, IT

Mokytoja

  1.  

Vida Chlebnikovienė

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Vita Češkevičienė

Auklėtoja

Vyresnioji auklėtoja

  1.  

Justina Grudinskienė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

  1.  

Vilija Grybauskienė

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Romualda Grimutienė

priešmokyklinio ugdymo

Mokytoja

  1.  

Inga Juškienė

Tikyba, žmogaus sauga

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Sabina Kalibataitė

Muzika

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Mažena Kaminska

Technologijos

mokytoja

  1.  

Raimonda Kaulavičienė

Geografija

mokytoja

  1.  

Sigita Klusaitė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

  1.  

Jolanta Kuzmickienė

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Enrika Liumparaitė

Pradnis ugdymas

mokytoja

  1.  

Urtė Markevičiūtė

Pradinis ugdymas

 

  1.  

Evelina Miciutė

Pratinis ugdymas

 

  1.  

Viktorija Noreikevičiūtė

Lietuvių kalba

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Anastasiia Panasiuk

Pradinis ugdymas

Mokytoja

  1.  

Rita Petkevičienė

IT

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Jurgita Popova

Lietuvių kalba

Mokytoja

  1.  

Vaida Porutienė

Istorija, pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

  1.  

Gerda Sidarienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

  1.  

Roma Simonavičienė

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Vida Sivickienė

Biologija, gamta ir žmogus

Mokytoja metodininkė

  1.  

Jūratė Steiblienė

Muzika

Mokytoja

  1.  

Ilona Sujatienė

Pradinis ugdymas

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Erdvilas Šiupšinskas

Kūno kultūra

Vyresnysis mokytojas

  1.  

Alma Šlaitaitė-Kaikarienė

Matematika

Mokytoja metodininkė

  1.  

Rima Vaitkevičiūtė

Dailė

Mokytoja metodininkė

  1.  

Vida Varkalienė

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

  1.  

Aurimas Vėta

Lietuvių kalba

Vyresnysis mokytojas

  1.  

Regina Volodkovič

Rusų kalba

Mokytoja metodininkė

  1.  

Emilija Zita Urbonaitė

Vokiečių kalba

 

Atnaujinta: 2022-09-15