Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-5 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2020 m. spalio mėn. 7 d., 19.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą.

Baigiantis rugsėjui 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Skaiste žvagėsi po Vilniaus miestą ir maudėsi krentančių lapų lietuje.

DĖMESIO!!! Mokykloje įdiegta elektroninė pranešimų apie patyčias platforma „Patyčių dėžutė“.

Jau tradiciškai progimnazijoje  įvyko Europos kalbų dienos minėjimas. Mokiniai žodžius – prašom, labas, ačiū, myliu, ateitis, svajonė, kalba, šviesa, viltis išvertė į kiek galima daugiau Europos kalbų, išradingai juos apipavidalino ir papuošė savo klasės duris.

Už lango medžių lapai jau dabinasi spalvotuoju savo rūbu, saulė dar nenoriai užleidžia vietą rudens darganoms ir žaismingai savo spinduliais glosto gelstančią žolę, lapus. Stebėdami gamtos žaismę, klausydamiesi medžių viršūnėse besisukančių auksinių lapų švelnios melodijos, girdime atsisveikinančių paukščių klyksmą ir pakėlę akis į dangų juos palydime ilgesingu žvilgsniu... Išgyvenant šiuos rudens etiudus, širdy nejučia ima skambėti poezijos posmai.