TŪM I programa: baigėsi mokinių mokymai „Mokinių lyderystės ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimas”
Vilniaus Naujininkų progimnazijoje gegužės 22 d. baigėsi beveik 3 mėnesius trukę „Mokinių lyderystės ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo” mokymai 5-8 klasių mokiniams.
Mokymais buvo siekiama stiprinti mokinių įsitraukimą, bendruomeniškumą bei gebėjimus aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime, skatinti mokinių iniciatyvumą, lyderystės įgūdžius, komandiškumą visos dienos mokyklos koncepcijos rėmuose.















