Renginiai

Vilniaus Naujininkų progimnazijoje gegužės 22 d. baigėsi beveik 3 mėnesius trukę „Mokinių lyderystės ir bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimo” mokymai 5-8 klasių mokiniams.

Mokymais buvo siekiama stiprinti mokinių įsitraukimą, bendruomeniškumą bei gebėjimus aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime, skatinti mokinių iniciatyvumą, lyderystės įgūdžius, komandiškumą visos dienos mokyklos koncepcijos rėmuose.

3b klasė gegužės 13 d. susipažino su mūsų krašto tradiciniais muzikos instrumentais. 

2025 m. gegužės 15 d., minint Jungtinių Tautų organizacijos paskelbtą tarptautinę ,,Šeimos dieną“,   Vilniaus Naujininkų progimnazijoje vyko TŪM bendruomenės renginys „Šeimos diena“.

2025 m. gegužės 11–14 dienomis trys Vilniaus Naujininkų progimnazijos mokytojos – matematikos mokytoja Alma Šlaitaitė-Kaikarienė, biologijos mokytoja Vida Sivickienė ir informatikos mokytoja Skaistė Besusparytė – dalyvavo tarptautinėje STEAM stažuotėje Estijoje, Tartu mieste. Stažuotė vyko kaip dalis Vilniaus TŪM mokyklų 5–8 klasių mokytojų gerųjų patirčių mainų programos.

2025 m. gegužės 9 d. įvyko paskutinė ,,Dalyvaujančios lyderystės ir pokyčių valdymo” programos mokymų sesija. Vilniaus Naujininkų progimnazijos administracijos ir Metodinės tarybos atstovai drauge su lektore Rasa Pakalniškiene reflektavo kartu nueitą kelią, dalinosi įžvalgomis apie dalyvaujančios ir tvarios lyderystės raišką organizacijoje. Mokymų metu buvo aptartos aktualios švietimo organizacijai temos: