2020 m.  rugsėjo 17 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į senamiestį ir tyrinėjo jo spalvingą istoriją menančias gatveles. Keliaudami susipažino su  Rotuše.

Kviečiame mokykloje lankyti Robotikos akademijos užsiėmimus. Pasaulis 2020 metais parodė kaip svarbu priimti pokyčius, mokytis spręsti įvairias problemas bei turėti aukštą technologinį sąmoningumą - savybes, kuriomis pasižymi technologijų lyderiai.

Kviečiame visus 1-4 klasių mokinius prisijungti į Robotikos akademijos būrelius, kuriuose išradėjų laukia:

Šį rudenį kviečiame jaunuosius gamtininkus, 5-8 kl. mokinius į „Jaunųjų gamtos reindžerių būrelį“, kuriame kartu su gamtos gidu keliautumėme tyrinėti gamtos, esančios Vilniaus mieste.

Robotikos akademijos užsiėmimai

Robotikos akademija - Nr. 1 technologinis būrelis Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų! Esame lyderiaujanti Lietuvos neformaliojo ugdymo įstaiga, įkurta su tikslu auginti draugiškus

išradėjus - šiandieninius vaikus - ateities technologijų lyderius.

Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė.