Pranešimai

Informacija Vilniaus Naujininkų progimnazijos tėvams

Primename, kad vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta Vaikų maitinimo organizavimo tvarka ir Mokinių nemokamo maitinimo Savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019-06-19 sprendimu Nr. 1-94, mokiniams esant saviizoliacijoje maitinimas organizuojamas išduodant maisto davinius, jei mokinio tėvai patvirtina, kad maisto davinį gauti pageidauja.

Šiuo metu šalyje vis dar paskelbta ekstremali situacija, todėl mokinių nemokamas maitinimas organizuojamas vadovaujantis Tvarkos aprašo VI skyriumi „Mokinių nemokamo maitinimo organizavimas ekstremaliosios situacijos, ekstremaliojo įvykio ir (ar) karantino metu“.

Gerbiami tėveliai, prašome iki einamojo mėn. pabaigos patvirtinti pranešimu el. dienyne, kad maisto davinį už einamąjį mėn. gauti pageidaujate.

Pranešimą adresuokite soc. pedagogei. Nurodykite vaiko vardą, pavardę, klasę, kurioje mokosi, saviizoliacijoje buvo nuo ......... iki.............. .

Jelena Sapožnikova Įrašo autorius:
Jelena Sapožnikova
Socialinė pedagogė

Gerb., tėveliai,

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. vasario 7 d. įsakymu Nr. V-11 5c klasėje nuo 2022 m. vasario 8 d. iki 2022 m. vasario 11 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

Gerb., tėveliai,

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. vasario 7 d. įsakymu Nr. V-10 4a klasėje nuo 2022 m. vasario 8 d. iki 2022 m. vasario 11 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Gerb., tėveliai,
Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. vasario 3 d. įsakymu Nr. V-8 5b klasėje nuo 2022 m. vasario 4 d. iki 2022 m. vasario 11 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Gerb., tėveliai,

Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus 2022 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-5 3b klasėje nuo 2022 m. sausio 31 d. iki 2022 m. vasario 6 d.  įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.